Domy jednorodzinne

Odwiedź nas na domyjaworzno.pl

Ecoinstalator to firma deweloperska od lat ściśle związana z sektorem budowlanym oraz od 2019 roku po rozwinięciu zakresu swojej działalności z rynkiem nieruchomości – dokładniej z budownictwem w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Zarząd oraz pracownicy firmy z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i pasją oddają się realizacji kolejnych inwestycji na rynku pierwotnym w Jaworznie i okolicach.

Z dbałości o otaczające nas środowisko i proekologiczne stanowisko naszej firmy staramy się szukać, polecać i finalnie realizować projekty, które będą cieszyć zarówno nas jako wykonawców jak też użytkowników ekonomicznych i ekologicznych budynków.

Nasze cele

Dokładamy wszelkich starań i zarazem dążymy do tego aby oferta mieszkaniowa, którą przedstawimy naszym Klientom w maksymalnym stopniu spełniła ich oczekiwania. Dlatego też pieczołowicie i rzetelnie analizujemy nasze koncepcje oraz projekty budynków czy nowych osiedli mając przy tym na uwadze jakość materiałów i wykonania, funkcjonalność całego budynku czy choćby lokalizację i posadowienie budynku względem stron świata. Co w efekcie powoduje, iż nasza oferta staje się bardzo atrakcyjna. Tworzymy nowe osiedla z zabudową jednorodzinną oraz bliźniaczą w miejscach, gdzie mieszkańcy będą mogli cieszyć się przyjemnymi okolicznościami przyrody, ciszą, spokojem i prywatnością w przestrzeni własnego domu i ogrodu, a wszystko to na niedalekich obrzeżach miasta. Pragniemy, aby nasze realizacje charakteryzowały się dbałością o każdy detal i jakość wykonania, tak aby nasze domy zaspokajały potrzeby swoich mieszkańców metrażem i dobrze rozplanowanym układem pomieszczeń, a co za tym idzie – funkcjonalnością.

Technologia i wykonanie

Priorytetem dla nas jest jakość wykonania prac oraz dobór sprawdzonych i certyfikowanych materiałów wysokiej jakości, których używamy podczas realizacji naszych inwestycji. Bazujemy jedynie na produktach wiodących na rynku producentów. Pragniemy tym samym, aby nasi Klienci mogli bez przeszkód cieszyć się trwałością i bezpieczeństwem zacisza własnego domu. Nie zapominamy przy tym jednak o bardzo istotnym temacie jakim jest ekologia. Mając za sobą wiele lat doświadczenia w wykonawstwie wszelkich instalacji dla budownictwa i przemysłu wzbogaciliśmy naszą ofertę o rozwiązania, które pozwolą mieszkańcom naszych osiedli zadbać o własne zdrowie i otaczające ich na co dzień środowisko.

Dlatego proponujemy naszym klientom kompleksową realizację instalacji tak, aby przy możliwie maksymalnym wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii zapewnić komfort i wygodę życia oraz funkcjonowania, nie generując przy tym dużych kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej czy też kosztów ogrzewania w domach energooszczędnych. Wymierne i zauważalne korzyści przyniesie nam idealne połączenie jakie stanowi instalacja fotowoltaiczna z zasilaną elektrycznie pompą ciepła, która jako bezobsługowe urządzenie grzewcze zapewni w tym wypadku bezkosztowe ogrzewanie dla Twojego domu zimą. Nasi specjaliści będą mogli indywidualnie podchodząc do każdej realizacji odpowiednio dobrać moc instalacji fotowoltaicznej tak, żeby wyprodukowana energia zaspokoiła roczne zapotrzebowanie dla Państwa budynku. Termoizolacja –  jeśli chodzi o redukcję kosztów utrzymania budynku i jednocześnie jego energooszczędność mająca znaczący wpływ na otaczające nas środowisko jest bardzo istotnym elementem wykończenia budynku. Dzisiejsza technologia i jakość materiałów wykończeniowych pozwala na szczelne zamknięcie budynku dzięki czemu wyeliminujemy utratę ciepła przy ogrzewaniu budynku. Przy takim rozwiązaniu warto zastanowić się nad zastosowaniem urządzeń, które w dużej mierze przyczynią się do zwiększenia komfortu życia w naszych domach. I tu pojawia się świetne rozwiązanie jakim jest wentylacja mechaniczna całego budynku czyli rekuperacja. Pozwala ona na ciągłą dostosowywaną automatycznie wymianę powietrza w każdym pomieszczeniu spadku temperatury. Wszystkie te urządzenia zasilane są elektrycznie lecz przy dobrze dobranej instalacji fotowoltaicznej nie będą generowały dla nas żadnych kosztów. Pozostaje nam jedynie cieszyć się dużym komfortem przebywania we własnym domu i życie z myślą, zadbaliśmy o własne środowisko.

Cenisz sobie zdrowie własne i swoich dzieci oraz chcesz przyczynić się bezpośrednio do dbania o środowisko naturalne?
Firma Ecoinstalator z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań pomoże stworzyć dla Twojej rodziny idealne – wymarzone własne miejsce na Ziemi.

Siedlisko Podgórska

„Siedlisko Podgórska” to nowa inwestycja w dzielnicy Bory w mieście Jaworzno. W spokojnej, świetnie skomunikowanej okolicy powstanie kompleks domów jednorodzinnych w tradycyjnym stylu, dla lubiących klasykę, prostotę i piękne okoliczności przyrody.

Lokalizacja

  • Województwo: Śląskie
  • Miasto: Jaworzno
  • Dzielnica: Bory

Masz pytanie, zadzwoń

507 841 007

Liczba domów

Powierzchnia inwestycji