Instalacje elektryczne

Niezbędna w dzisiejszych czasach instalacja w każdym budynku to instalacja elektryczna. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niej, jest nieodzownym elementem przy każdej inwestycji budowlanej i zazwyczaj wykonywana jako druga zaraz po instalacji wod-kan. W biurach, szpitalach, fabrykach, budynkach jednorodzinnych czy w jakiejkolwiek innej wzniesionej nieruchomości.

Mając pełną świadomość tego jak ważne są instalacje elektryczne rozprowadzone po budynkach nie tylko przemysłowo-biurowych ale również jednorodzinnynnych stawiamy sobie za cel wykonanie sieci niskiego napięcia z największą starannością. Wieloletnie doświadczenie w branży instalacyjnej zapewniło nam ogrom wiedzy oraz kompetencji z zakresu elektryki. Posiadamy wymagane uprawnienia SEP G1 E (eksploatacja instalacji elektrycznej) oraz D (dozór instalacji elektrycznej). Wykonując prace elektryczne zważamy na oczekiwania i potrzeby naszych klientów oraz dostosowujemy je do obowiązujących wymogów oraz norm.

Niezależnie czy w grę wchodzi niskie czy średnie napięcie, instalacje podtynkowe, wtynkowe czy natynkowe nasze doświadczenie i wykwalifikowany zespół poradzi sobie z każdym wyzwaniem zarówno na małych jak i dużych inwestycjach. O  przyłączach, złączach, tablicach rozdzielczych i obwodach wiemy wszystko, wychodząc naprzeciw naszym klientom doradzamy korzystne dla nich rozwiązania oraz udzielamy rad podczas omawiania projektu instalacji elektrycznej.

Zajmujemy się

N
Projektowaniem oraz dopasowywaniem instalacji NN (niskiego napięcia) zarówno do istniejących jak i nowopowstających budynków
N

Projektowaniem, wykonawstwem, modernizacją oraz dopasowywaniem instalacji SN (średniego napięcia)

N

Instalacją oświetlenia podstawowego wewnętrznego, zewnętrznego jak i przemysłowego

N

Instalacją oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego

N

Wykonywaniem przeglądów okresowych oraz pomiarów instalacji elektrycznej instalacji PPOŻ czy stacji TRAFO

N

Audytami energetycznymi

N

Usuwaniem awarii

N

Montażem osprzętu, rozdzielnic, okablowania

N

Montażem instalacji fotowoltaicznej

oraz wieloma innymi zagadnieniami z dziedziny elektryki

Kwestią która jest często pomijana jest terminowość wykonywanych prac instalacyjnych,  w naszej pracy szanujemy czas klienta oraz osób z którymi współpracujemy, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań by wywiązać się powierzonych nam zadań nie tylko rzetelnie ale również na czas.