Monitoring

Systemy alarmowe oraz monitoringu to gwarant bezpieczeństwa nie tylko w siedzibie firmy, fabryce czy budynkach użyteczności publicznej, ale również bardzo często w naszych domach prywatnych. Najlepszym czasem na wykonanie tego typu instalacji są prace nad instalacją elektryczną. Dzięki naszej szerokiej ofercie usług otrzymasz obie te instalacje wykonane przez jeden zespół doświadczonych monterów systemów z gwarancją jakości wykonanych usług.
Instalacja telewizji dozorowej CCTV pozwala na ciągły monitoring oraz obserwację mienia. Zapewnia bezpieczeństwo, może również być pomocne w nadzorze działań osób trzecich. Bez znaczenia czy mowa o małych czy dużych obiektach system monitoringu to stosunkowo niewielki nakład finansowy w porównaniu do strat jakie możemy ponieść na skutek włamania. Monitoring to podstawowy i najlepszy gwarant bezpieczeństwa, a dzięki doświadczeniu i solidności materiałów zastosowanych w wykonywanych instalacjach będzie on nam służył przez lata.

Najczęstsze zastosowania monitoringu

N
Ochrona mienia prywatnego jak i firmowego
N
Zapewnienie bezpieczeństwa osobom znajdującym się w budynku
N
Zwiększenie poczucia bezpieczeństwa
N
Nadzór nad pracownikami
N
Nadzór posesji i budynków

W jakie elementy monitoringu warto wyposażyć swój dom lub firmę?

Najlepszym rozwiązaniem jest polecenie się naszego specjalisty, który indywidualne dobierze rozwiązania skrojone do Twoich potrzeb.

N
Instalacja telewizji przemysłowej CCTV
N
Domofon oraz kontrola dostępu
N
Alarmy
N
Alarmy
N
Akustyczny system ostrzegania
N
Sterowniki (np. do zapalania światła lub opuszczania rolet pod naszą nieobecność)
N
Oraz wiele innych

Miejsca w których warto zainwestować w monitoring

N

linie produkcyjne

N

dom, ogród czy osiedle

N

fabryki

N

sklepy

N

szkoły i przedszkola

N

parkingi

N

firmy kurierskie

N

składowiska odpadów

Do zleceń podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się wszystkim od projektu przez zakup sprzętu po montaż oraz kontrolę. Z taką samą dokładnością i rzetelnością podchodzimy do przedsięwzięć bardzo wymagających jak i tych niedużych. Dostosowujemy instalację monitoringu czy alarmu do indywidualnych potrzeb oraz wizji klienta, biorąc pod uwagę co jest dla niego ważne.

Warto wiedzieć

^

Kamery powinny obejmować ja największy obszar, w szczególności powinny skupiać się na miejscach najbardziej newralgicznych takich jak okna, drzwi i inne miejsca z dające dostęp do budynku,

^
Przystosowanie instalacji do środowiska w którym będzie ona montowana tzn. wybranie odpowiedniej obudowy szczególnie jeśli kamery montowane będą na zewnątrz tak, by były odporne na działanie różnych warunków atmosferycznych.
^
Wybrać pomiędzy monitoringiem analogowym oraz mega pikselowym (IP) przed rozpoczęciem projektowania instalacji